Krótkie spodenki - Strefa BHP - Karolina Masłowska

Strefa BHP
Przejdź do treści

Krótkie spodenki

Odzież > Spodnie
Krótkie spodenki
Krótkie spodenki robocze NEO (81-781-M) o intensywnej widzialności, to praktyczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo użytkownika, polegające na sygnalizowaniu jego obecności w każdych warunkach oświetlenia dziennego jak i w ciemności w sztucznym oświetleniu np. światłami pojazdów. Wykonane z wytrzymałego poliestrowo- bawełnianego matetiału o wysokiej jakości, idelanie spełniają swoją funkcję podczas pracy w upalne dni. Gwarantem jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.
88.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Krótkie spodenki
Krótkie spodenki robocze NEO (81-780-) o intensywnej widzialności, to praktyczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo użytkownika, polegające na sygnalizowaniu jego obecności w każdych warunkach oświetlenia dziennego jak i w ciemności w sztucznym oświetleniu np. światłami pojazdów. Wykonane z wytrzymałego poliestrowo- bawełnianego matetiału o wysokiej jakości, idelanie spełniają swoją funkcję podczas pracy w upalne dni. Gwarantem jakości jest certyfikat europejski oraz wykonanie zgodne z normą EN ISO 13688:2013. Zgodność z europejskimi standardami bezpieczeństwa zapewnia certyfikat CE. Marka NEO spełnia oczekiwania profesjonalistów.
88.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Krótkie spodenki
LAHTI-PRO 10 kieszeni, w tym 4 zapinane na rzep Kieszeń na telefon komórkowy Podwójne szwy Regulacja szerokości w pasie za pomocą gumki Oczko na klucze Szlufka na młotek Szlufka na miarkę Kieszeń boczna wąska Wszywka identyfikacyjna
82.00 zł(z VAT-em)
Dodaj
Strefa BHP
ul. Słoneczna 1
34-700 Rabka Zdrój
tel. +48 696 590 071
strefabhprabka@gmail.com
Oficjalna strona sklepu Strefa BHP
Created by ZAYMAR - 2022
Copyright: ZAYMAR
Zapisz się do naszego newslettera:
Wróć do spisu treści